Home

איטלקית Ale מזרח vägglampa gustav mässing glas på auktioner לדאוג קבלה שיווק במנועי חיפוש

GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets  andra hälft. - Bukowskis

BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA, troligen "Gustav" av Ateljé Lyktan,1970-/1980 tal. - Bukowskis

Vägglampa Gustav Vit/Antik Mässing - Strömshaga

Se produkter som liknar VINTAGE LAMP GUSTAV TYPBET: 8.. på Tradera  (593245619)

Vägglampa Gustav Rosa/Antik Mässing - Elsas Hem (700)

Retro vägglampa Gustaf med glaskupa, metall mäs.. | Köp på Tradera  (598449994)

Se produkter som liknar Orrefors vägglampa Carl Fager.. på Tradera  (595637826)

VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis

vägglampa glas | Barnebys
vägglampa glas | Barnebys

GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. -  Bukowskis

Vägglampa Gustav Mint/Antik Mässing - Strömshaga

VÄGGLAMPOR, ett par, 1960/70-tal, mässing och glas. - Bukowskis

Lista: Retrolamporna som blivit dyrgripar!

Se produkter som liknar Vägglampett 2 st vägglampa mä.. på Tradera  (595785861)

LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Sökresultat för vägglampa mässing glas