Home

מתנשא דמוקרטיה למשוך turneul indian wells חישול מבריק חוק

Reuşită mare pentru Sorana la Indian Wells! Victorie cu Garcia

Sorana Cîrstea a dat lovitura și pe plan financiar la Indian Wells! Și-a  dublat încasările în 2023, după 4 victorii
Sorana Cîrstea a dat lovitura și pe plan financiar la Indian Wells! Și-a dublat încasările în 2023, după 4 victorii

2022 BNP Paribas Open at Indian Wells: Tickets, parking, schedule

ATP Masters 1000 Indian Wells | Overview | ATP Tour | Tennis

We Love Sport ATP Un motiv împotriva primilor 10 favoriți la Indian Wells  și o întrebare
We Love Sport ATP Un motiv împotriva primilor 10 favoriți la Indian Wells și o întrebare

Indian Wells Masters - Wikidata

Sorana Cîrstea, plătită cu 26,000 de euro pe oră la Indian Wells. Câți bani  și-a asigurat în timp record | Sport.ro
Sorana Cîrstea, plătită cu 26,000 de euro pe oră la Indian Wells. Câți bani și-a asigurat în timp record | Sport.ro

Tsitsipas throws cold water on his Indian Wells chances | Reuters

Emma Răducanu, victorie entuziasmantă cu Magda Linette. Ce adversar ar  putea întâlni în turul 3 la Indian Wells - Fanatik.ro
Emma Răducanu, victorie entuziasmantă cu Magda Linette. Ce adversar ar putea întâlni în turul 3 la Indian Wells - Fanatik.ro

Indian Wells 2023: Fost finalist, eliminat din runda inaugurală - HotNews.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în „sferturi” la Indian Wells,  turneul din SUA | Buna ziua Brasov
Sorana Cîrstea s-a calificat în premieră în „sferturi” la Indian Wells, turneul din SUA | Buna ziua Brasov

Indian Wells: 6-1 sau 6-0 în primul set? Deja ai câștigat meciul! -  Onlinesport.ro
Indian Wells: 6-1 sau 6-0 în primul set? Deja ai câștigat meciul! - Onlinesport.ro

BNP Paribas Open | Indian Wells

Sorana Cîrstea a primit o avere după cele patru victorii de la Indian Wells

Carlos Alcaraz, debut victorios la turneul de la Indian Wells |  Flashscore.ro
Carlos Alcaraz, debut victorios la turneul de la Indian Wells | Flashscore.ro

O ucraineancă s-a retras de la Indian Wells, înaintea meciului cu bielorusa  Aryna Sabalenka | Sport.ro
O ucraineancă s-a retras de la Indian Wells, înaintea meciului cu bielorusa Aryna Sabalenka | Sport.ro

O ucraineancă a cedat psihic la Indian Wells. Discursul care a făcut-o să  se retragă de la turneul american - Playsport
O ucraineancă a cedat psihic la Indian Wells. Discursul care a făcut-o să se retragă de la turneul american - Playsport

Începe Indian Wells 2023 - Absențe, favoriți și cine transmite turneul din  deșertul californian - HotNews.ro
Începe Indian Wells 2023 - Absențe, favoriți și cine transmite turneul din deșertul californian - HotNews.ro

Sorana Cîrstea a depășit o nouă bornă financiară. Câștig uriaș pentru  calificarea în sferturile Indian Wells
Sorana Cîrstea a depășit o nouă bornă financiară. Câștig uriaș pentru calificarea în sferturile Indian Wells