Fotogalerija utakmice Dinamo - Shakhtar | Dinamo Zagreb

VIDEO) Liverpool u finalu Lige prvaka | Visoko.ba

Mišić odigrao 100. utakmicu za Dinamo | Dinamo Zagreb

Novice - NK Bravo

Sari otkrio: Ko odlučuje hoće li Pjanić ili Ronaldo izvoditi slobodnjake |  Avaz
Sari otkrio: Ko odlučuje hoće li Pjanić ili Ronaldo izvoditi slobodnjake | Avaz

Šok na Maksimiru: Dinamo u osmoj minuti sudijske nadoknade ostao bez  pobjede | Avaz
Šok na Maksimiru: Dinamo u osmoj minuti sudijske nadoknade ostao bez pobjede | Avaz

Revolucija počela u Australiji: Igračice izborile jednake plaće kao njihove  muške kolege | Avaz
Revolucija počela u Australiji: Igračice izborile jednake plaće kao njihove muške kolege | Avaz

Dinamo - Šahtar; Liga prvaka, 4. kolo; Šahtar je golom iz penala u 98.  minuti došao do boda | 24sata
Dinamo - Šahtar; Liga prvaka, 4. kolo; Šahtar je golom iz penala u 98. minuti došao do boda | 24sata

Klinac koji je šokirao Dinamo; na Maksimiru je debitirao u Ligi prvaka i  hladno zabio penal za 3:3 u 98. minuti utakmice - tportal
Klinac koji je šokirao Dinamo; na Maksimiru je debitirao u Ligi prvaka i hladno zabio penal za 3:3 u 98. minuti utakmice - tportal

UCL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Šahtar Donjeck - 6.11.2019. - 21.00h -  Stadion Maksimir - ZonaDinamo
UCL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Šahtar Donjeck - 6.11.2019. - 21.00h - Stadion Maksimir - ZonaDinamo

Nogomet | Visoko.ba | Stranica 225

V Stožicah ponoviti Antwerpen 2014

Znan seznam za tekmi proti Italiji

Liga prvaka: Atalanta - Manchester City 1-1, Kyle Walker kao golman završio  utakmicu | 24sata
Liga prvaka: Atalanta - Manchester City 1-1, Kyle Walker kao golman završio utakmicu | 24sata

Photo search - find and license pictures | IMAGO

NZS – Nogometna zveza Slovenije

Navijači se vraćaju u Maksimir: Dinamo objavio važne informacije

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 16. kolo, Varaždin - Rijeka 0:3, 6.11.2022.,  video sažetak - tportal
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 16. kolo, Varaždin - Rijeka 0:3, 6.11.2022., video sažetak - tportal

Realova zvijezda iznenadila izjavom: 'Lopetegui je najbolji trener kojeg  sam ikad imao'
Realova zvijezda iznenadila izjavom: 'Lopetegui je najbolji trener kojeg sam ikad imao'

Bruno Petković: 'Možemo daleko na Euru, ali prije toga čeka me puno drugih  stvari' – narod.hr
Bruno Petković: 'Možemo daleko na Euru, ali prije toga čeka me puno drugih stvari' – narod.hr

Perotti: Roma može osvojiti Evropsku ligu | Visoko.ba