FK Třinec

Příprava: Hradec si střihl dvojzápas s Brnem, Třinec zase se Spartou |  FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Příprava: Hradec si střihl dvojzápas s Brnem, Třinec zase se Spartou | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Fotogalerie: Fotbal FC Hradec - Třinec - Deník.cz

Sestřihy zápasů 3. kola: Premiérové vítězství českobudějovického Dynama a  další čtyři zápasy | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Sestřihy zápasů 3. kola: Premiérové vítězství českobudějovického Dynama a další čtyři zápasy | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Orlický.net: Proběhlo 20. kolo Fortuna národní ligy mezi domácím FC Hradec  Králové proti FK Fotbal Třinec
Orlický.net: Proběhlo 20. kolo Fortuna národní ligy mezi domácím FC Hradec Králové proti FK Fotbal Třinec

FC HRADEC KRÁLOVÉ - Po prvním poločase s FK Fotbal Třinec je to 1️⃣:1️⃣.  Domácí poslal do vedení v úvodu utkání Dedič, vyrovnání zařídil ve 25.  minutě mladík Jakub Šípek. #votroci⚫⚪ Rádio
FC HRADEC KRÁLOVÉ - Po prvním poločase s FK Fotbal Třinec je to 1️⃣:1️⃣. Domácí poslal do vedení v úvodu utkání Dedič, vyrovnání zařídil ve 25. minutě mladík Jakub Šípek. #votroci⚫⚪ Rádio

Fotogalerie: Fotbal Třinec - FC Hradec Králové - Krkonošský deník

Sestava 1
Sestava 1

Osmifinále MOL Cupu: obhájce Sparta vyzve Baník, či Třinec | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Osmifinále MOL Cupu: obhájce Sparta vyzve Baník, či Třinec | Soutěže | FOTBAL.CZ

FC HRADEC KRÁLOVÉ - ⚽️ DNES HRAJÍ VOTROCI! 🏆 19. kolo Fortuna národní liga  🆚 FK Fotbal Třinec 🏟 Malšovický stadion 🕔 17:00 📰 https://j.mp/2MdS7Wq  📺 www.fchk.cz ⚫️⚪️ #votroci | Facebook
FC HRADEC KRÁLOVÉ - ⚽️ DNES HRAJÍ VOTROCI! 🏆 19. kolo Fortuna národní liga 🆚 FK Fotbal Třinec 🏟 Malšovický stadion 🕔 17:00 📰 https://j.mp/2MdS7Wq 📺 www.fchk.cz ⚫️⚪️ #votroci | Facebook

Trzi Rogi Elwer: Fotbal Třinec - FC Hradec Králové

FC Hradec Králové – FC Hradec Králové A tým

5. kolo: FK Fotbal Třinec – FC Hradec Králové 1:1 (0:0) | VOTROCI 2000

4. kolo: FK Fotbal Třinec – FC Hradec Králové 1:2 (0:0) | VOTROCI 2000

FC Hradec Králové | Týmy | FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FK Fotbal Trinec vs FC Hradec Kralove: Live Score, Stream and H2H results  11/7/2020. Preview match FK Fotbal Trinec vs FC Hradec Kralove, team, start  time. Tribuna.com
FK Fotbal Trinec vs FC Hradec Kralove: Live Score, Stream and H2H results 11/7/2020. Preview match FK Fotbal Trinec vs FC Hradec Kralove, team, start time. Tribuna.com