Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Netauktion - Barnvagn, Britax
Barnvagn, 1940-tal | Lauritz.com
Barnvagnar
BARNVAGN 1900 talets första hälft. H:4… | Auktion.se